Презентація книги “Без обгортки” 29.11.2018р. м.Борислав

В читальній залі центральної міської бібліотеки відбулася захоплююча презентація книги Галини Британ “Без обгортки”, на яку зібралися шанувальники поезії. Усіх гостей заходу зустрічала приємна атмосфера, яка створювалася завдяки виконанню віршів авторки в її ж оригінальному виконанні.

Однак, не тільки поезія, але й музика стала важливим складовим елементом презентації. Мелодійні композиції, що виконувалися викладачами Бориславської школи мистецтв, чудово доповнювали настрій, який панував на заході, створюючи мальовничу атмосферу і вражаюче звучання.

Додатково, слайди, що супроводжували вірші, відображали красу і майстерність авторки, показуючи складність та глибину метафор, що містилися в її творах. Усі гості заходу мали можливість глибше пізнати поезію Галини Британ та зануритися в світ її творчості.

Презентація книги стала чудовим заходом для всіх, хто цінує високу літературу та хоче дізнатися більше про талановиту авторку.

Щиро вдячна, що Ви любите мою творчість та відвідуєте мій сайт, в який я вкладаю багато своєї праці та зусиль.

У грудні 2022 року вийшла моя нова перлинка – найбільша книга поезії “Світає”, у яку увійшли всі топові вірші, які є тут на сайті.

Найкращою винагородою за мою працю є:

  • Купівля моєї нової книги;
  • Підписка на мене у соцмережах;
  • Поширення моїх поезій;
  • Донат на підтримку 5168 7451 3084 6501

Дякую за Вашу підтримку, вона дуже цінна для мене! З повагою і любов’ю, Галина Британ.

В наявності

Замовити книгу у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *